KONST / Litografier / Färglitografi 12689236
nr 1268 9236
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Ej numrerad, signerad. Motivet: 38x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:16:15
200 kr
300 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas